Skip to main content

Eurobudowa Sp. z o.o.

Firma budowlana od 1996 r

O firmie

Firma EUROBUDOWA powstała w 1996 roku. Od początku świadczy usługi w zakresie wykonawstwa inwestycji budowlanych, robót adaptacyjnych, remontowych i wykończeniowych. Swoje usługi oferujemy jako: generalny wykonawca, inwestor zastępczy, podwykonawca i deweloper. 

Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zamówień z gwarancją wysokiej jakości. w roku 2004 wdrożyliśmy system jakości ISO 9001:2000 - udokumentowany i działający we wszystkich komórkach organizacyjnych.

Pracownicy naszej firmy mają dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii. Nasz zespół cechuje przede wszystkim profesjonalizm, kreatywność, i skuteczność działania. Dzięki temu wiemy, ze zlecenia naszych Klientów wykonują prawdziwi fachowcy. 

Znajomość rynku producentów materiałów i technologii budowlanych pozawala nam świadczyć usługi najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi i sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, zapewniamy terminowość wykonywanych usług.

 

Oferujemy Państwu kompleksową ofertę usług budowlanych, z której na pewno będziecie zadowoleni.

Nagrody i wyróżnienia

Projekty i same nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. Prestiżowe wyróżnienia umacniają pozytywny wizerunku marek, podnoszą ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

Podziękowanie

Miło nam poinformować, że dnia 26 sierpnia 2018 roku, podczas uroczystości w Europejskim Centrum Artystycznym im. F.Chopina w Sannikach, zostało wręczone podziękowanie dla Firmy EUROBUDOWA Sp. z o.o - Generalnego Wykonawcy, za rzetelną realizację inwestycji - modernizację zabytkowego Zespołu Pałacowo-Parkowego im. F.Chopina w Sannikach. 
Podziękowanie w imieniu Firmy odebrał Pana Janusz Kiełczykowski.

Uroczystość otwarcia Centrum po modernizacji zaszczycili swoją obecnością goście z regionu ze świata polityki i biznesu, liczni mieszkańcy Sannik, uświetniły liczne atrakcje m.in. występ zespołu Budka Suflera oraz pokaz sztucznych ogni.

Modernizacja Roku

Miło nam poinformować, że dnia 24 sierpnia 2018 roku, na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas uroczystości wręczenia nagród w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego na najpopularniejsze modernizacje roku 2017 w Polsce w kategorii "Hotelarsko-konferencyjnej" w głosowaniu internetowym, został wręczony dyplom za I miejsce w plebiscycie, za modernizację Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze ul. Braci Leśnej 3, Sękocin Stary.

Nagrodę w imieniu Wykonawcy EUROBUDOWA Sp. z o.o. odebrał Pan Janusz Kiełczykowski.

Nagroda Kreisel

Miło nam poinformować, że dnia 16 marca 2016 roku, została wręczona Nagroda Główna w konkursie "KREISEL - ELEWACJA 2015", w kategorii Budynek po renowacji (zabytkowy) dla Firmy EUROBUDOWA Sp. z o.o. - za renowację Pałacu w Teresinie na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego Al. Druckiego Lubeckiego 1.
Nagrode z rąk Prezesa Zarządu Firmy KREISEL dr Szczepana Gawłowskiego odebrał Pana Janusz Kiełczykowski.
Uroczystość zgrowamdziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu.

Podziękowanie

Centrum Konferencyjno-Wystawinnicze w Sękocinie Starym